Фільми які тримаються на одному персонажі

127

Всі ми любимо дивитися фільми і це здорово. Але скільки праці вкладається в зйомку цих фільмів, щоб ми їх змогли дивитися. Але мова сьогодні піде не про це. Зазвичай кіно припускає наявність безлічі акторів, які задіяні в тій чи іншій картині. Але сьогодні ми поговоримо про фільмах, де основний сюжет будується на грі всього лише одного актора.

1. 127 годин. Фільм про скелелаза-любителя, який опинився на дні каньйону. І все б нічого, але його придавило руку величезним валуном. Всю цю картину ми спостерігаємо як він веде себе, про що думає, що робить і в кінці кінців він це все долає. Фільм дуже цікавий і захоплюючий. Атмосфера передається просто чудово.

2. Похований живцем. Під час засідки головний герой «вирубається» і прокидається в тісній труні. Тут ми також спостерігаємо цілу купу страшних моментів і переживаємо за головного героя. До перегляду обов’язковий.

3. Життя Пі. Після шторму індійський хлопчик втрачає всю свою сім’ю і виявляється в шлюпці разом з кількома тваринами, в живих з яких залишається лише один тигр. Весь фільм показує про поневіряння хлопчика з тигром по океану, як доводиться рятуватися від хижого звіра на маленькому човні і як вони разом переживають свій довгий шлях.

пи

4. Ізгой. Основний сюжет фільму нагадує Робінзона Крузо. Героя Тома Хенкса доводиться поодинці виживати на острові протягом декількох років. Але на відміну від Робінзона, його єдиним другом стає м’ячик фірми «Wilson».

5. Потерпілий. Головний герой прокидається в джунглях, в машині з кількома трупами, у нього зламана нога і він нічого не пам’ятає. Йому треба згадати, що з ним сталося, але для початку не завадить врятувати своє життя.

6. Місяць 2112. Герой Сема Роуквела працює на місячної станції за контрактом. Через три роки цей контракт повинен закінчитися. Але ось за два тижні до довгоочікуваного дня герой зустрічає свого змінника, і вони схожі як дві краплі. Що це? Як не зійти з розуму? Подивіться фільм.

7. Не згасне надія. Головний герой подорожує на яхті, але так і не дістається берега. Весь фільм йому доводиться боротися зі стихією і виживати на океанської пустки. Даний фільм найбільше підходить під тематику нашої статті, так як у фільмі взагалі більше ніхто не фігурує, а кількість сказаних слів у репліці зведено до мінімуму. Та що вже там говорити, якщо сценарій складає всього 32 сторінки.

8. Я легенда. Фільм про зомбі-апокаліпсис з Уіллом Смітом у головній ролі. Йому і його собаці доводиться виживати у світі населеним зомбі. Фільм являє собою чергове -зомбі-кіно, де група тих, що вижили бореться з зомбі. Це драма, а не хоррор. Є навіть момент, на якому доведеться поплакати.

9. Телефонна будка. Стю Шед випадково бере трубку в телефонній будці, коли задзвонив телефон. Незнайомий голос сказав, що якщо він покладе трубку, то помре. Герой Коліна Фаррелла стає в’язнем цієї маленької будки.

10. Гравітація. При крах космічного шатла двоє астронавтів (Сандра Баллок і Джордж Клуні) залишаються одні у відкритому космосі лише в скафандрах, але там їм доводиться розлучитися і героїні Сандри Баллок доводиться виживати в космосі зовсім одній.

Advertisements

Пакінуць адказ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Змяніць )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Змяніць )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Змяніць )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Змяніць )

Connecting to %s